دپارتمان تخصصی معماری داخلی (دکوراسیون داخلی)

در این دپارتمان کلیه امور مرتبط با معماری داخلی برای کاربری های ذیل انجام می پذیرد:

KARMANI DAKHELI 3 1
مسکونی
KARMANI DAKHELI 1
تجاری و اداری
KARMANI DAKHELI 4
ویلا و فضای سبز
KARMANI DAKHELI 2
غرفه و نمایشگاه

خدمات دپارتمان دکوراسیون داخلی گروه معماری کارمانی به صورت طراحی و اجرا و برای ساختمان‌ها و بناهای نوساز و قدیمی‌ساز ارائه می‌شود. روال گروه کارمانی برای ارائه خدمات معماری داخلی در دو بخش طراحی و اجرا به شرح ذیل خواهد بود:

خدمات طراحی

۱.   تماس اولیه، دریافت وقت قبلی برای حضور کارفرما در دفتر.

۲. حضور کارفرما در دفتر ، تشکیل جلسه معارفه و تبادل نظرات، بازدید از نمونه کارها و ارائه مشاوره. برای مشاوره بهینه بهتر است در صورت امکان، کارفرما همراه خود پلان یا مدارک مربوط را به همراه داشته باشد؛ حتی عکس و سایر مدارک از وضعیت موجود بسیار مفید خواهد بود.

۳. بازدید از کار در صورت لزوم

۴. درخواست کارفرما جهت دریافت خدمات، اطلاع از قیمت‌ها و انعقاد قرارداد طراحی که گاهی در جلسه اول و گاهی در جلسه دوم انجام می‌شود.

۵. ارسال تیم رولوه (یا برداشت پلان) برای برداشت دیجیتالی پلان به همراه تصویربرداری و عکاسی از موقعیت موجود (پروژه کارفرما).

۶. دعوت از کارفرما جهت دریافت نظرات و پیشنهادات و نیازهای وی (قبل از شروع طراحی) و تبادل نظر روی پلان‌های CAD و عکس‌های وضعیت موجود که توسط تیم تخصصی رولوه تهیه شده است.

۷. پس از مدتی (زمان مکتوب در قرارداد) بازبینی کارفرما از طرح سه‌بعدی و سپس تأیید آن .

۸. تبدیل طرح‌های سه‌بعدی به فایل CAD و ارائه دفترچه تخصصی طراحی که شامل طرح سه‌بعدی همراه با فاز دو و همچنین نقشه‌های اجرایی خواهد بود. در نهایت، تحویل دفترچه طراحی به کارفرما پیرو زمان مکتوب در قرارداد.

KARMANI DECOR DAKHELI 07

طراحی را جدی بگیریم :

طراحی مهم‌ترین فرآیند و اساسی‌ترین مرحله در معماری و یا دکوراسیون داخلی است؛ فرآیندی که روی تمامی پارامترها، از جمله بودجه مشتری تأثیر شگرفی دارد. طراحی ضمن اینکه باید فرآیندی مهندسی، ایدئولوژیک و زیبایی‌شناختی را در خود مستتر کند، بدون شک روی تمامی انتخاب‌های بعدی، جلوگیری از دوباره‌کاری‌های مرسوم و بسیاری فاکتورهای دیگر تأثیرگذار است؛ پس طراحی را جدی بگیریم .

  • خدمات اجرایی

پس از پایان مرحله طراحی، امضای مشتری و تأیید دفترچه طراحی، همچنین پس از انعقاد قرارداد اجرایی، دفترچه طراحی و به خصوص فایل‌های CAD به واحد اجرایی ارجاع می‌یابد و طبق وضعیت اسناد و پلان‌ها و محاسبات مربوط، اجرای پروژه آغاز می‌شود. در حین اجرا گزارش مراحل اجرایی تا زمان تحویل کلید به صورت مکتوب و تصویری به مشتری ارائه می‌شود

  • در بسیاری موارد، جهت تسریع در امور، بسیاری از قسمت‌ها و عملیات شامل مراحل چوب،MDF، مولتی‌استایل، شیشه، استیل و… در کارگاه و به موازات مراحل دیگر که در پروژه در حال انجام است، پیش خواهد رفت. در اینجا نیز این امکان فقط با یک طراحی منسجم و حساب شده (در فاز ۱ و ۲) عملی می‌شود .
  • در ساختمان‌های نوساز قبل از شروع به دکوراسیون داخلی، در صورتی که وضعیت موجود فضاها، دیوارها و … دارای ایراداتی باشد، ابتدا مرحله معماری داخلی و تغییرات احتمالی روی سازه، تیغه‌چینی‌ها ، دیوارها و فضاهای مربوط انجام می‌شود؛ سپس و در پی آن، عملیات دکوراسیون داخلی مطابق با طرح اجرایی پیش می‌رود.
  • در ساختمان‌های قدیمی‌ساز، علاوه بر موارد فوق، چکاب ساختمان (الکترونیکال، مکانیکال و غیره) در ابتدا انجام می‌شود و سپس مراحل دیگر مطابق با طرح اجرایی صورت خواهد پذیرفت .
cover video KHADAMAT DEPARTMAN DAKHELI t karmani
5/5 - (1 امتیاز)