گالری

گالری

سوابق گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی در این حوزه و طی سه دهه فعالیت مستمر، به‌اندازه‌ای چشمگیر و شناخته‌شده است که تصاویر طرح‌های اجراشده این شرکت، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مراجع برای الگوگیری مهندسان معماری، دانش‌آموختگان، دانش‌پژوهان و سایر فعالان حوزه معماری و طراحی به شمار می‌رود. رضایتمندی کارفرمایان و مشتریان، مهم‌ترین عامل تداوم فعالیت و انجام پروژه‌های برون‌مرزی توسط گروه معماری کارمانی بوده است.

 تا به امروز، بیشترین خدمات گروه کارمانی در خصوص ساخت، بازسازی و طراحی داخلی منازل مسکونی انجام شده است. طراحی داخلی هنر و دانش ارتقای فضای داخلی ساختمان، برای دستیابی به محیطی سالم‌تر و محسوب می‌شود. بسیاری از ساکنان منازل مسکونی که به خانه‌ای جدید نقل مکان می‌کنند یا مدت طولانی در خانه‌ای اقامت دارند، نیاز به بازسازی یا تغییر دکوراسیون داخلی منزل را در خود احساس می‌کنند. گروه معماری کارمانی با طراحی و اجرای چنین پروژه‌هایی، از صفر تا صد همراه مشتریان است. اصول چیدمان، ترفندها و معیارها، سبک‌های مختلف معماری،تلاقی و تلفیق رنگ‌ها، متریال مختلف، نورپردازی و بی‌شمار موارد دیگر، با مشاهده تصاویر پروژه‌ها و سوابق کارمانی قابل درک است.

احداث،بازسازی و طراحی داخلی واحدهای تجاری و اداری، یکی از مهم‌ترین وظایف گروه معماری و دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. بیشترین عاملی که در طراحی‌های تجاری و اداری باید مورد توجه قرار داده شود، کارایی و فضاسازی است؛ با این همه، چنین امری نباید به صرف‌نظر از زیبایی و جوانب هنری طراحی منجر شود. طراحی‌های تجاری و اداری، دارای پیچیدگی‌های بیشتری است؛ چراکه هدف این طراحی علاوه بر رضایت کارفرما، باید رضایت و راحتی مشتریان و ارباب رجوع نیز باشد. افزون بر این، فضای محیط تجاری و اداری به مثابه وجهه و ویترین یک کسب‌و‌کار تلقی می‌شود.

طراحی ویلا و فضای سبز، یکی دیگر از حوزه‌های کاری گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی محسوب می‌شود. به‌طور معمول، از طراحی ویلا و فضای سبز به عنوان بستری یاد می‌شود که معمار قادر است تمامی هنر خویش را به کار ببندد. نکته‌ مهم در طراحی و اجرای ویلا یا فضای سبز، تناسب با محیط و جغرافیا است. همچنین درنظرگیری راحتی و آسایش خانواده برای سکونت است؛ به این منظور، گروه معماری باید نیازها و انتظارات کارفرما را در نظر بگیرد و پس از تعیین موقعیت مکانی، تعیین بودجه و اخذ مجوزها،فرایند طراحی و اجرا را کلید بزند.

برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در کشور، این فرصت را به کسب‌و‌کارهای مختلف می‌دهد تا خدمات و محصولات خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند و معرفی کنند. لازمه معرفی اثربخش،شمایل و ظاهری است که بتواند مشتریان را به‌سوی غرفه مدنظر سوق دهد. طراحی غرفه‌های نمایشگاهی یکی از جدیدترین خدمات گروه معماری کارمانی است که به‌گونه‌ای حساب‌شده و حرفه‌ای، با در نظرگیری و تلفیق موازین روان‌شناختی، هنری و اصول معماری، به کارفرمایان و صاحبان کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد.

گالری تصاویر پروژه‌های انجام‌شده و در حال اجرای گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی، یکی از بخش‌هایی است که مخاطبان و مشتریان می‌توانند با مراجعه و بررسی آن‌ها، به ذهنیتی ایده آل از نیازها و تمایلات خود برسند. این تصاویر تنها گوشه کوچکی از بیش از ۲۵ سال تجربه کارمانی در زمینه طراحی داخلی و معماری است.

به این مطلب امتیاز بدهید