صفر تا صد پروژه های معماری داخلی در مشهد

صفر تا صد پروژه های معماری داخلی در مشهد

در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که پروژه های معماری داخلی شامل چه اقداماتی می شود و صفر تا صد پروژه های معماری داخلی و همچنین دیگر شهرها و حتی دنیا شامل چه اقداماتی است.

چندی پیش با یکی از کارفرمایان صحبت می کردیم که گویا کامل تصور درستی از انجام و سفارش یک پروژه معماری و دکوراسیون داخلی نداشت.

قبل از هر توضیحی بهتر است بگویم این نیاز های ما است که سبب می شود به فکر تغییرات باشیم حال اینکه چه کسی می تواند این تغییرات را برای ما انجام دهد نیاز به یک جستجو و پرسش اولیه دارد.

حتی برای شما پیش آمده که جایی از بدنتان درد داشته و شما نمی دانستید به چه متخصصی مراجعه کنید.

در مورد معماری داخلی هم واقعا چنین است و اگر شما می خواهید تغییراتی در بنای قدیمی خود انجام دهید و یا اینکه زمینی صفر مطلق دارید و میخواید آن را از ابتدا با سلیقه خود بسازید، فرقی ندارد.

باید بدانید در چه زمانی به مشاور دکوراسیون داخلی و معماری داخلی مراجعه کنید و مشاور و مجری پروژه شما تا چه حدی می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

مورد قابل توجه این است ما از کل به جز در این مقاله میپردازیم. شما چه زمین صفر داشته باشید چه بنایی که می خواهید آن را بازسازی کنید ابتدا به پروسه مشاوره و آنالیز و طراحی نیاز دارید و سپس به اجرای کار.

اما در این بین یک خلا می تواند خودنمایی کند و آن نظارات بر اجرا است. یعنی شما پروژه ایی را تعریف میکنید، کارشناس معماری داخلی آن را آنالیز و اندازه برداری میکند به شما مشاوره لازم را می دهد سپس طرح نهایی را در چند فاز به شما ارائه میدهد.

حال شما برگه ها و دفترچه طراحی را در دست گرفته و به دنبال اجرای آن می روید. سپس مجری هم پیدا می کنید ولی واقعا همان خلایی که در پارگراف بالا به آن ذکر شد در این قسمت نیاز است و آن نظارت بر اجرا است و توسط همان گروهی که برای شما طراحی را انجام داده است.

هر چند که استاندارد هایی هست که طراح آن را باید رعایت کند تا مجری بتواند اجرا کند . اما همیشه یک تیم که میتواند صفر تا صد یک پروژه طراحی معماری داخلی را به عهده بگیرد یک برتری و شانس به حساب می آید.

در دنیای حال حاضر تخصص حرف اول را می زند و این یعنی جلوی هزینه های اضافه  و زمان های پرت را گرفتن. پس برتریانجام یک پروژه معماری و دکوراسیون داخلی این است که شما بتوانید تیمی متخصص را پیدا کنید که صفر تا صد پروژه شما را انجام  دهد.

حال به قسمت جزئی تر می پردازیم و آن تفکیک شرح وظایف یک شرکت معماری و دکوراسیون داخلی است.

پروژه های طراحی و معماری داخلی فضای مسکونی  که شامل هال و پذیرایی، اتاق نشینمن، اتاق مستر و خواب والدین، اتاق خواب کودک، آشپزخانه و سرویس های بهداشتی است. این موارد روی حوزه داخلی ساختمان است که شامل طرح بندی ها به سبک های متفاوت و مناسب با سلیقه کارفرما، رنگ بندی و نورپردازی و ترکیب فضاهای مختلف  است.

پروژه های طراحی و معماری داخلی فضای سبز و محوطه و ویلا سازی که شامل طراحی فضای سبز و نورپردازی ها و ترکیب بندی ها است همچنین نماهای ساختمان جزو محوطه های بیرونی می باشد طراحی نمای ساختمان می تواند با سبک های مختلف طراحی و اجرا شود.

پروژه های طراحی و معماری فضاهای تجاری و اداری که متناسب با نوع کاربری و اقلیم و نیاز های پروژه که شامل ترکیب  بندی و نورپردازی و چیدمان ها می شود می باشد که یک پروژه معماری فضای تجاری می تواند شامل فضاهای بیرونی آن هم مانند محوطه سازی ها و نماهای بیرونی ساختمان ها شود.

پروژه های طراحی و معماری داخلی ایونت ها و غرفه ها و نمایشگاها می شود که متناسب با آن مناسبت و جذب مشتری ها طراحی و اجرا می گردد.

در اینجا باید گفت که شرکت معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی میتواند تمام نیاز های پروژه های شما را از صفر تا صد در مشهد و دیگر شهرهای ایران با سال ها تخصص و تجربه و داشتن نمونه کارهای بسیار ارزنده که میتوانید در قسمت گااری سایت و کانال تلگرام و اینستاگرام آن را مشاهده کنید، پیشرو در ارائه خدمات معماری و دکوراسیون داخلی از فاز مشاوره و طراحی تا اجرای نهایی می باشد.

به این مطلب امتیاز بدهید
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

15 دیدگاه ها

  1. نمونه کارهای معماری و دکوراسیون داخلی شما بسیار به روز و زیباست
    در کمتر شرکت معماری دیده شده

  2. سلام وقت بخیر من دانشجوی ارشد معماری داخلی هستم و یک سری سوالات در زمینه نحوه برآورد هزینه ها و انواع قرار داد ها دارم ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *