ماه رمضان فرصتی برای تغییر دکوراسیون داخلی رستوران ها

بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها

بعضی از کسب و کار ها در مقاطع زمانی خاصی می توانند دکوراسیون داخلی خود را تغییر دهند زیرا همیشه  این کسب و کارها فرصتی پیدا نمی کنند تا به این مورد مهم بپردازند به علت تردد مشتریان و سبک کار و ارائه محصول و خدمات آن ها.تغییر دکوراسیون داخلی رستوران ها امری است قابل توجه که به ارائه راهکار در آن می پردازیم.

به طور کلی هر رستورانی علاوه بر داشتن غذایی با کیفیت بالا، بایستی فضایی جذاب و ایده آل هم برای سرو آن داشته باشد تا برای مشتری خاطره ای ماندگار ایجاد کند. نمای بیرونی و نمای داخلی رستوران نیز در جذب مشتریان بسیار تاثیرگذار است.

در طراحی داخلی رستوران, توجه کردن به اصولی که مختص چنین معماری می باشد، بسیار مهم است. قرار گرفتن فرم، بافت و رنگ هر کدام از عناصر در ساره منطقی خود در طراحی داخلی، یکی از موارد مهم این قواعد و اصول می باشد.

در این بین زمان هایی پیش می آید که فرصت ویژه ایی برای این تغییرات است مانند ماه مبارک رمضان و ایام محرم و صفر در ایران, که سبب می شود کسب و کارهایی مانند رستوران ها ، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی ، طلا جواهر فروشی ها به فکر این امر مهم باشند.

در این ماه ها به علت رکود کسب و کار فرصتی بهینه برای استفاده برای بازسازی و زیبا سازی و طراحی دکوراسیون داخلی است .

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی در این ایام مبارک با کمپینی متفاوت آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی  برای کسب و کارهایی همچون :

 • طراحی ودکوراسیون رستوران ها
 • طراحی ودکوراسیون داخلی تالارهای پذیرایی
 • طراحی ودکوراسیون داخلی سالن های زیبایی
 • طراحی ودکوراسیون داخلی گالری طلا و جواهرات

ایام ماه مبارک رمضان فرصت بسیار ایده آل و خوبی برای این تغییرات دکوراسیون است. شرکت کارمانی در این تایم و زمان میتواند خدمات طراحی و نیز بحث اجرای پروژه را به کوتاه ترین زمان خود برساند. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با واحد مشاوره شرکت تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز بدهید
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

3 دیدگاه ها

 1. سلام و تشکر از شما
  سال گذشته رستوران من رو طراحی کردید بسیار کار ماندگاری شد واقعا از دقت نظر و طراحی خلاقانه ایی که برام درآوردید سپاس گزارم
  رستوران عنبران

 2. طراحی معماری و دکوراسیون داخلی کافی شاپ با متراژ 130 متر حدودا چقدر نیاز به زمان برای طراحی و اجرا دارد؟

 3. سالن آرایشگاه و زیبایی در این ماه رمضون بهترین زمانه که تغییرات زیبایی و تغییرات دکوراسیون رو اعمال کنند.
  طراحی آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی در ماه رمضان مشتری ندارند و باید از این فرصت استفاده کنند.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *