15 بهترین شرکت معماری مشهد

15 بهترین شرکت معماری مشهد

مشهد، یکی از کلان‌ شهرهای کشورمان، که دارای پیشینه‌ی طولانی در زمینه‌ی هنر و معماری می‌باشد. معماری و هنر دو واژه‌ای که جداکردن آن‌ها از دیرباز تا کنون ممکن نبوده و نیست و در مشهد این موضوع بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل انتخاب یک شرکت مناسب برای سپردن پروژه معماری و ساخت و ساز  می‌تواند کار نسبتا دشواری باشد.

پس هدف ما در این مقاله ابتدا معرفی 15 بهترین شرکت معماری مشهد و همچنین بهترین شرکت های معماری و دکوراسیون داخلی و لیست بهترین پیمانکاران ساختمان و اسامی دفاتر فنی مهندسی در مشهد و افراد و گروه ها و شرکت هایی که خدمات معماری و طراحی و اجرا و ساخت و ساز می دهند ، در مشهد وسپس مشخص نمودن شاخصه های مهم یک شرکت معماری دقیق و معتبر را خواهیم داشت .

15 بهترین شرکت معماری مشهد:

گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی (28 سال سابقه ) 

طراحی و نظارت و اجرا و ساخت 

آدرس: میدان جانباز – برج پاژ – اداری یک- طبقه دهم- واحد 1001

تلفن و مشاوره:                                                       ۰۵۱۳۸۴۵۲۹۸۸

۰۹۱۵۲۴۳۹۰۵۸

شرکت معماری و طراحی داخلی  (25 سال سابقه ) 

طراحی و نظارت و اجرا و بازسازی  

آدرس: احمد آباد – نبش رضا 29 – ساختمان 100

 تلفن و مشاوره:                                  05138448889

 09156117210

شرکت معماری هزاره ( 15 سال سابقه) مشهد، بلوار سجاد، تندیس، طبقه دوم واحد 203

051-38452988                                  :تلفن و مشاوره

شرکت معماری دلیر مشهد، خیابان آبکوه – آبکوه 23 – ساختمان کیانا

05138448889                                   :تلفن و مشاوره

شرکت معماری  و ساخت و ساز سورینت مشهد – فرهاد 2 – پلاک 49

09156117210                                  :تلفن و مشاوره

شرکت معماری آرین ( دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی) مشهد – احمد آباد -ابوذر غفاری 12              تلفن و مشاوره:                                ۰۹۱۵۲۴۳۹۰۵۸
شرکت معماری هیتارین ( دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی) مشهد – نسترن 5 مجموعه معماری هیتارین 051-38452988                                  :تلفن و مشاوره
شرکت دکوراسیون داخلی دیزاین مشهد ( دفتر فنی مهندسی و نقشه کشی) مشهد – بلوار  فردوسی – بین چهارراه بهار و فرامرز ساختمان مشهد دیزاین 09156117210                                  :تلفن و مشاوره

 

اگر به دنبال بهترین شرکت معماری و بهترین شرکت طراحی داخلی در مشهد هستید با ما همراه باشید تا مسیر انتخاب شما را راحت کنیم:

شاخصه های مهم بهترین شرکت معماری مشهد

قطعا برای انتخاب بهترین شرکت معماری و بهترین مهندس معمار در مشهد شاخصه هایی وجود دارد که انتخاب را راحت و خیال را آسوده می کند. چون خیلی مهم است پروژه معماری و ساختمان شما توسط چه تیمی انجام می شود.

 • . داشتن سابقه‌‌ و رزومه‌ی مناسب

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌ها در ایجاد برتری یک شرکت معماری می‌تواند سابقه‌ی مناسب آن باشد. سابقه‌ای که می‌تواند نشان‌دهنده‌ی خط مشی آن شرکت بوده و سلیقه‌ی نهایی آن‌ شرکت را به نمایش بگذارد. رزومه‌ی یک شرکت معماری می‌تواند میزان توان‌مندی آن شرکت در برخورد با مسائل مختلف را نشان دهد. همچنین مشاهده‌ی پروژه‌های موفق انجام شده در کاربری‌های مختلف می‌تواند؛ میزان توان‌مندی آن شرکت را به شما نشان داده و تصمیم‌ گیری را برای شما آسان‌تر نماید.

رزومه‌ی یک شرکت می‌تواند شامل پروژه‌های ساخته ‌شده و ساخته‌ نشده باشد. علاوه بر آن با بررسی سابقه‌ی یک شرکت می‌توان به سال‌های موفقی که آن شرکت سپری کرده پی برد. که این سال‌های موفق می‌تواند تجربه‌ی گران‌بهایی را برای آن شرکت به ارمغان بیاورد. تجربه‌ای که در آن آزمون و خطاهای فراوانی انجام شده و میزان اشتباهات شرکت را در زمان حال، به حداقل می‌رساند .

شرکت معماری کارمانی در شهر مشهد با بیش از 28 سال سابقه در طراحی معماری و دکوراسیون داخلی توانسته سابقه و رزومه‌ی قابل توجهی را برای خود کسب نماید. هم‌چنین پروژه‌های ساخته‌شده و رزومه‌ این شرکت را می‌توانید در سایت https://karmani.net/  و در دسته‌بندی‌های گسترده نگاه کنید. 

2 . داشتن یک گروه متخصص و باسابقه

کار معماری را نمی‌توان یک کار فردی در نظر گرفت. چرا که معماری را می‌توان یک تخصص میان رشته‌ای دانست. در همین راستا برای رسیدن به یک نتیجه‌ی مطلوب و ارزنده شما احتیاج به داشتن یک تیم متخصص و باتجربه دارید. گروهی که علاوه بر داشتن تعامل با یک‌دیگر، دارای خط فکری همسو باشد. افراد علاوه بر داشتن نطرات تخصصی از یک خط مشی مشخص پیروی کرده و پروژه را در بهترین زمان به سرانجام برسانند.

به طور مثال شرکت معماری کارمانی با داشتن گروه متخصص در حوزه‌های طراحی، اجرا ، دکوراسیون داخلی ، بازسازی … می‌تواند یک پروژه‌ی معماری را از زوایای مختلفی مطالعه کرده و پس از مطالعه‌ی تیمی به طراحی دست پیدا کنند. در این صورت مشتری می‌تواند با خیالی آسوده‌تر پروژه‌ی خود را به این شرکت بسپارد.

3 . ارتباط مناسب با کارفرما

یکی از چالش‌های همیشگی شرکت‌های معماری گرفتن ارتباط مناسب با کارفرماست. چرا که این کار نیازمند صبوری و تجربه‌ی مناسب و کافی است. یک شرکت خوب باید بتواند بین خواسته‌ی کارفرما و طرح مناسب خود، تعادل برقرار کند.

شرکت معماری باید بتواند حرف‌ها و نیازهای کارفرما را به خوبی بفهد. مشکلات او را پیش‌بینی کرده و برای آن راه‌حل مناسب در نظر بگیرد. سپس با ذوق و علم خود، طرحی را پیشنهاد دهد که علاوه بر رفع نیازهای کارفرما، برای او آسایش را به ارمغان آورد. کارفرما و شرکت معماری باید بتوانند پس از اجرای پروژه نیز با یک‌دیگر در تعامل باشند چه بسا این تجربه‌ي موفق می‌تواند به تجربه‌های بعدی نیز بیانجامد.

4 . داشتن علم به روز و فعالیت در سطح کشور و یا بین‌المللی

همان‌طور که در بالا اشاره شد رزومه و سابقه‌ی مناسب می‌تواند به اعتبار یک شرکت معماری بیافزاید اما نکته‌ی مهم در این میان این است که شرکت معماری بتواند خود را به روز نگه ‌دارد. علم معماری نیز مانند هنر و علوم دیگر هر روزه دچار تغییرات فراوان می‌شود. بنابراین به روز کردن علوم، مصالح و متد استفاده شده در طراحی، ساخت و اجرای طرح معماری بسیار حائز اهمیت است.

به روز نگه داشتن علم و فن شرکت معماری در کنار سابقه‌ی درخشان آن می‌تواند به فعالیت آن شرکت در حوزه‌‌ی بین‌المللی نیز منجر شود. فعالیتی که می‌تواند فرصت تجربه‌ی شرکت برای طراحی در یک اقلیم و فرهنگ متفاوت را بدهد و بر قدمت و تجربه‌ی خود بیافزاید. شما همچنین می‌توانید پروژه‌های انجام شده‌ی شرکت معماری کارمانی را در سایت و این مشاهده نمایید.

5 . وقت‌شناسی و تحویل به موقع پروژه

از دیگر مشخصه‌های هر شرکت معماری می‌تواند وقت‌شناسی آن باشد. شرکت باید بتواند در تحویل پروژه‌ی خود طبق زمان‌بندی پیش رفته و زمان و منبع خود را مدیریت نماید. تاخیر در تحویل پروژه می‌تواند کارفرما را دچار سردرگمی کرده و همچنین به ضرر مالی ختم شود. متاسفانه گاها برخی از شرکت‌های معماری به دلیل مشغله و عدم مسئولیت‌پذیری باعث به وجود آمدن چنین مشکلاتی شده که شایسته نیست. بناباین وقت‌شناسی و تحویل به موقع را می‌توان از مشخصه‌های یک شرکت معماری خوب دانست.

 1. میزان رضایت کارفرماهای اسبق

در انتها میزان رضایت کارفرمای سابق را می‌توانید در ارزیابی یک شرکت معماری خوب ملاک قرار دهید. این رضایت می‌تواند رضایت از محتوای پروژه، وقت‌شناسی، مسئولیت پذیری و .. باشد که می‌تواند برآیند کار یک شرکت را به خوبی نشان دهد.

البته که مشخصات و ویژگی‌های یک شرکت معماری می‌تواند بیشتر باشد. اما ما سعی کردیم تا به اشاره به گزیده‌ای از آن‌ها، مهم‌ترین مشخصات را مورد ارزیابی قرار دهیم.

به طور خلاصه تمامی مشخصه‌های ذکر شده در بالا را می‌توانید در سایت و در شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی کارمانی در شهر مشهد جستجو نمایید. شرکتی که با شروع کار خود در سال ۱۳۷۳ و بالغ بر 28سال تجربه توانسته پا برجا بماند. کارمانی با انجام پروژه‌هایی در داخل و خارج مشهد و هم‌چنین پروژه‌های بین‌المللی و طراحی دکوراسیون داخلی معماری توانسته رزومه‌ی پرباری را از خود به جای بگذارد. شرکتی که هم اکنون نیز به مانند سالیان گذشته به طراحی و ساخت هر چه بهتر مشغول است.بهترین شرکت معماری در مشهد

هم‌چنین از دیگر افتخارات شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی کارمانی قرار گرفتن در لیست شرکت‌های معماری مشهد به عنوان 15 بهترین شرکت معماری مشهدمی باشد. تمامی این مشخصه‌ها می‌تواند باعث شناخت بهتر و در نتیجه تصمیم‌گیری بهتر برای شما شود. همچنین می‌توانید برای ارتباط بیشتر با شرکت معماری کارمانی و مشاهده‌ی تمامی پروژه‌های آن به سایت  مراجعه کرده و با ما در ارتباط باشید.

بهترین شرکت های معماری و ساخت و ساز در مشهد

بر اساس نوع پروژه ، بهترین شرکت معماری را انتخاب کنید:

منظور من به عنوان معمار این است که هر شرکت تجربه و تخصص خاص خودش را دارد مثلا شرکت مورد نظر میتواند بهترین شرکت ویلاسازی در مشهد باشد یا می تواند بهترین شرکت بازسازی در مشهد باشد و یا بهرتین طراح نقشه کش در مشهد باشد و همچنین میتواند بهترین پیمانکار ساختمان باشد که زمین شما را از صفر مطلق بسازد و کلید تحویل بدهد .

برای این موضوع دنبال این گزینه ها باشید: 

 • بهترین شرکت معماری در مشهد
 • 15 بهترین شرکت معماری مشهد
 • بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی
 • بهترین شرکت طراحی نما در مشهد
 • بهترین شرکت طراحی فضای سبز در مشهد
 • بهترین شرکت طراحی ویلا در مشهد
 • بهترین شرکت فنی مهندسی در مشهد
 • بهترین شرکت های پیمانکاری ساختمان در مشهد
 • بهترین شرکت ساخت و ساز در مشهد
 • بهترین معمار مشهد
 • بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در مشهد
 • بهترین دفتر فنی معماری در مشهد
 • بهترین شرکت نقشه کشی در مشهد

عوامل مهمی که بهترین شرکت های طراحی داخلی به ان توجه دارند :

به عنوان یک معمار ، مهم ترین عامل را فقط صرفا عملیات عمرانی ساختمان و پروژه نمی دانم بلکه این کار تمام تخصص ها را در بر میگیرد ، مهم ترین ویژگی و تخصص بحث روانشناسی و شناخت و نیازسنجی کارفرما هست به طوری که درک کنیم باید به فضا روح ببخشیم و هر کارفرما ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد و باید یک معمار خوب و شرکت معماری خوب به این نکته توجه خاصی داشته باشد.

بصورت کلی خواسته های کارفرما برای انتخاب 15 بهترین شرکت معماری مشهد و یا بهترین شرکت طراحی داخلی در مشهد میتواند در 5 مورد زیر باشد:

تمامی جنبه های آسایش و راحتی را در نظر میگیرند . و به تمام نیاز های کار فرما جامعه عمل میپوشاند و طبق علایق شخصی پیش نمیرود .

توجه بیشتر به کلیات تا جزئیات . طراحی در واقع شامل درک یک مسئله یا هدف و سپس یافتن مناسب‌ترین راه‌حل، اصلاح و حل مسئله است. یک طراح حرفه ای ، باید علاوه بر توجه به جزئیات ابتدا تصویر کلی و هدف نهایی را در ذهنش تصور کند .

15 بهترین شرکت معماری مشهد

آینده نگری نسبت به استفاده شما در طول سالیان را مورد توجه قرار دهد . امکان دارد سبک و شیوه زندگی شما عوض شود .

به تمامی نیاز های افراد ساکن توجه میکند . یک طراح داخلی زمانی خوب عمل میکند که فضایی طراحی کند تا تمام نیاز های افراد خانه را اعم از خردسالان و افراد مسن برطرف سازد و گروه کارمانی یکی از بهترین شرکت های طراحی داخلی در مشهد میباشد که تشکیل شده از طراحان و مهندسین خبره که تمامی نیاز ها و مشکلات شما را رفع میکند .

ارزش افزوده خانه را در نظر داشته باشد .هر تغییری که در فضای خانه خود ایجاد می‌کنید، همواره این نکته را هم در نظر داشته باشید که طراحی، بر ارزش ملک شما بیافزاید. این موضوع برای زمانی که قصد فروش خانه را داشته باشید، بسیار اهمیت دارد.

15 بهترین شرکت معماری مشهد و بهترین پیمانکار ساختمان در مشهد باید قطعا دارای رزومه قوی و پروژه های بزرگ در مشهد باشد و ما در این مقاله به معرفی شرکت هایی می پردازیم که تجربه و سابقه بسیار قوی دارند و خدمات شایسته به مشتری و کارفرما می دهند.

در نتیجه به یاد داسته باشید که خانه شما، پناهگاه امن شما هست. یک طراح داخلی خوب طرحی اجرا می‌کند که خانه خود را دوست داشته باشید و همیشه در آن احساس آرامش و امنیت کنید. بنابراین چه خودتان قصد طراحی و بازسازی دارید و چه قصد دارید این کار را به عهده طراح دیگری بگذارید، دانستن این نکات کلیدی بسیار مهم و ضروری است.

بهترین شرکت طراحی پلان در مشهد

 


 

در ادامه معرفی بهترین شرکت معماری در مشهد همراه شما هستیم تا معرفی لیست دفاتر مهندسی و دفترهای فنی مهندسی که جهت نقشه کشی پلان ساختمان و ارائه نقشه های اجرایی  و همچنین خدمات طراحی پلان و طراحی نما هستند خدمت شما معرفی می کنیم:

شرکت طراحی نما در مشهد

28 سال سابقه در طراحی و اجرای نمای پروژه های بزرگ مشهد وشاخص مشهد

آدرس سایت :

www.karmani.net

 ۰۵۱۳۸۴۵۲۹۸۸

۰۹۱۵۲۴۳۹۰۵۸

شرکت  طراحی پلان ساختمان و طراحی نقشه های اجرایی ساختمان

25سال سابقه در طراحی و اجرای نمای پروژه های بزرگ مشهد وشاخص مشهد

آدرس سایت :

www.arjarch.com

           05138448889  

 09156117210

دفتر خدمات فنی مهندسی و پیمانکار ساختمان هزاره

طراحی نما 

طراحی نقشه ساختمان 

پیمیانکاری ساختمان 

 

آدرس سایت :

www.arjarch.com

051-38452988

دفتر معماری و ساختمان دلیر 

و پیمانکار ساختمان 

طراحی نما 

طراحی نقشه ساختمان 

پیمانکاری ساختمان

           05138448889

 

در این قسمت ما بهترین شرکت معماری را که رزومه های آن ها بسیار پربار و شاخص است  و پروژه های بزرگ مشهد را انجام داده اند معرفی کرده ایم. در فرآیند انتخاب بهترین معمار و بهترین مهندس معمار در مشهد  و بقیه نقاط ایران همیشه باید تلاش کنید که رزومه آن ها و نمونه کارهای شاخصی که انجام داده اند را مشاهده بفرمایید و همین سبب می شود که با اطمینان شرکت پیمانکار ساختمان خود را منتخب کنید.

بهترین پیمانکاران ساختمان در مشهد


در ادامه با شما هستیم تا معرفی جامع تری از بهترین پیمانکاران ساختمان در مشهد داشته باشیم:

بهترین پیمانکاران ساختمان در مشهد:

 

گروه معماری کارمانی 

28 سال سابقه – و جزو بهترین پیمانکاران ساختمان مشهد در آپارتمان سازی و انبوه سازی

مجری ساختمان های لوکس و استاندارد و مهندسی در مشهد

 ۰۵۱۳۸۴۵۲۹۸۸

۰۹۱۵۲۴۳۹۰۵۸

گروه معماری ارج آرک 

25 سال سابقه –

طراحی تا اجرا

اخذ پروانه ساخت در مشهد

ساخت زمین و تحویل کلید

صفر تا صد ساخت و پیمانکاری ساختمان با بهترین مهندسین معمار و عمران مشهد

     05138448889  

 09156117210

گروه پیمانکاری ساختمان هزاره 

اخذ پروانه ساخت در مشهد

ساخت زمین و تحویل کلید

صفر تا صد ساخت و پیمانکاری ساختمان با بهترین مهندسین معمار و عمران مشهد

051-38452988

دفتر معماری و ساختمان دلیر 

 پیمانکار ساختمان

طراحی و اجرای  نما

طراحی  و اجرای نقشه ساختمان

پیمانکاری ساختمان

09202902590

در  این محتوا گام به گام همراه شما هستیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری را برای پیمانکار و طراح و معمار ساختمان خود داشته باشید.

به این مطلب امتیاز بدهید
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *