مسکونی

یکی از مسائل بسیار مهم برای بشر از بدو تولد موضوع مسکن است، همان‌طور که می‌دانید، مسکن سرپناه و فضایی امن برای آسایش و رفاه بشر محسوب می‌شود. تأمین مسکن یکی از نیازهای اساسی زندگی و معیشت انسان است؛ بنابراین، مسکن به معنی مکان زندگی، باید جوابگوی تمامی نیازهای فیزیکی انسان می باشد.

R1 2
L1

گروه معماری کارمانی به عنوان بهترین گروه طراحی مسکونی در مشهد، با برخورداری از کادری مجرب از برترین معماران مشهد و داشتن ۲۸ سال سابقه در این زمینه شما را در امر طراحی واحدهای مسکونی همیاری می کند چرا که طراحی مسکونی یک امری تخصصی بوده و نمی توان آن را به صورت غیر حرفه ای طراحی یا بازسازی کرد چرا که نوع طراحی واحدهای مسکونی و کیفیت فضای داخلی آن‌ها، ارتباط مستقیمی با احساس خشنودی و آرامش درونی ساکنان آن دارد.

تنها با کمی دقت در نحوه ساخت منازل مسکونی، متوجه فاصله بسیار زیاد و عدم تطابق آن‌ها با استانداردهای اولیه طراحی خواهیم شد. با اینکه این نکات در نگاه اول جزئی و سطحی به نظر می‌رسند، همین مسائل ساده می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش کیفیت واحدهای مسکونی داشته باشد. پس بهتر است برای طراحی مسکن از شرکت‌های معتبری مثل کارمانی کمک گرفت تا ضمن رعایت الزامات و استانداردهای اولیه، طراحی واحد مسکونی مطابق با اصول و نیاز و خواسته‌های کارفرما انجام شود.

سوالات متداول درباره طراحی مسکونی

محاسبه هزینه‌های طراحی پروژه‌های مسکونی به عوامل مختلفی از جمله متراژ زمین و ساختمان، تعداد طبقات یا واحدها، کیفیت مصالح و… بستگی دارد.

پارامترهای مؤثر در طراحی ساختمان مسکونی شامل نیاز و خواسته کارفرما، ابعاد زمین، شرایط منطقه، مقررات شهرداری و… هستند.

فلسفه اساسی استودیوی ما ایجاد راه حل های فردی، زیباشناختی و خیره کننده برای مشتریان ما با توسعه سریع پروژه هایی است که از سبک های منحصر به فرد استفاده می کنند.