غرفه و نمایشگاه

گروه معماری کارمانی با تخصص خود در زمینه طراحی، اجرا و ساخت غرفه و نمایشگاه، خدماتی گسترده و حرفه‌ای را در کوتاه ترین زمان ممکن به کارفرمایان خود ارائه می‌نماید. این خدمات شامل طراحی خلاقانه و کارآمد غرفه‌ها و نمایشگاه‌ها، تهیه و ساخت سازه‌های مورد نیاز، فضاسازی و دکوراسیون متناسب با محصولات و برند کارفرما، نصب و راه‌اندازی تجهیزات و نمایشگرها، و همچنین نظارت بر اجرا و ارائه راهکارهای نوین و خلاقانه برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر (منطبق با بازار هدف کارفرما) می‌باشد. با ارائه این خدمات تخصصی، گروه معماری کارمانی بر آن است تا به کارفرمایان خود و مشتریان وی تجربه‌ای بی‌نظیر در حین حضورشان در غرفه و نمایشگاه مربوطه، ارائه نماید.

star4

طی ۳۰ سال تجربه پروسه خدمات گروه معماری کارمانی در رابطه با “طراحی و ساخت غرفه و نمایشگاه” بدین شکل ارائه می گردد:

۱- تماس مشتری با گروه معماری کارمانی، تعیین وقت قبلی برای حضور در شرکت و یا ثبت درخواست برای تعیین وقت قبلی از طریق سایت کارمانی

4تماس مشتری

۲- مراجعه مشتری به دفتر پیرو وقت قبلی و تشکیل جلسه با مدیریت و یا تیم مهندسی کارمانی جهت آشنایی بیشتر و به وجود آمدن درک متقابل فیمابین مشتری و گروه معماری کارمانی

2 1
2 2
2 3
2 4
2 5
2 6
2 7

۳- انعقاد قرارداد طراحی و نظارت بر اجرا (مدیریت پیمان)

9Y2B9744

۴- دریافت خواسته های کارفرما و شروع عملیات طراحی در دپارتمان طراحی

1 1
2a
demands 3
demands 4
2a 1
demands 6
demands 7
213213
10

۵- ارائه طراحی به کارفرما در غالب دفترچه تخصصی طراحی

number 5

۶- دریافت تائیدیه کارفرما مبنی بر شروع عملیات اجرایی

final 1 8

۷- شروع عملیات اجرایی منطبق با دفترچه طراحی

اجرایی 1
اجرایی 2

۸- تحویل غرفه به کارفرما

2 asdsadsa
Untitled 1 jpg

توضیحات بیشتر درباره دپارتمان تخصصی معماری داخلی (دکوراسیون داخلی)

دکوراسیون داخلی

خدمات دپارتمان دکوراسیون داخلی گروه معماری کارمانی به صورت طراحی و اجرا برای کاربری های غرفه و نمایشگاه ارائه می گردد. چه این غرفه ها دائم و یا موقت باشند، خدمات گروه کارمانی برای ارائه خدمات معماری داخلی و یا ساخت غرفه در دو بخش طراحی و اجرا به شرح ذیل خواهد بود:

خدمات طراحی

۱. تماس اولیه، دریافت وقت قبلی برای حضور کارفرما در دفتر.

۲. حضور کارفرما در دفتر ، تشکیل جلسه معارفه و تبادل نظرات، بازدید از نمونه کارها و ارائه مشاوره. برای مشاوره بهینه بهتر است در صورت امکان، کارفرما همراه خود پلان یا مدارک مربوط به غرفه خود را به همراه داشته باشد؛ حتی عکس و سایر مدارک از وضعیت موجود بسیار مفید خواهد بود. در صورت نیاز در این جلسه بازدید از محل پروژه انجام می گردد.

۳. درخواست کارفرما جهت دریافت خدمات، اطلاع از قیمت‌ها و انعقاد قرارداد طراحی و نظارت بر اجرا که گاهی در جلسه اول و گاهی در جلسه دوم انجام می‌شود. سپس ارسال تیم رولوه (یا برداشت پلان) برای برداشت دیجیتالی پلان غرفه به همراه تصویربرداری و عکاسی از موقعیت غرفه موجود (پروژه کارفرما).

۴. دعوت از کارفرما جهت دریافت نظرات و پیشنهادات و نیازهای وی (قبل از شروع طراحی) و تبادل نظر روی پلان‌های CAD و عکس‌های وضعیت موجود که توسط تیم تخصصی رولوه تهیه شده است.

۵. در این مرحله، طبق زمان مکتوب در قرارداد بازبینی کارفرما از طرح سه بعدی انجام می گیرد و پس از تایید، طرح های فاز دو آماده و دفترچه تخصصی طراحی قابل ارائه می گردد و متعاقبا به کارفرما تحویل می گردد.

۶.دریافت تاییدیه کارفرما مبنی بر شروع عملیات اجرایی

۷. تحویل دفترچه تخصصی طراحی به دپارتمان اجرایی گروه معماری کارمانی و آغاز عملیات اجرایی غرفه

۸. تحویل غرفه به کارفرما

طراحی را جدی بگیریم :

طراحی مهم‌ترین فرآیند و اساسی‌ترین مرحله در معماری و یا دکوراسیون داخلی همچنین طراحی و اجرای غرفه می باشد؛ فرآیندی که روی تمامی پارامترها، از جمله بودجه مشتری تأثیر شگرفی دارد. طراحی ضمن اینکه باید فرآیندی مهندسی، ایدئولوژیک و زیبایی‌شناختی را در خود مستتر کند، بدون شک روی تمامی انتخاب‌های بعدی، جلوگیری از دوباره‌کاری‌های مرسوم و بسیاری فاکتورهای دیگر تأثیرگذار است؛ پس طراحی را جدی بگیریم .

خدمات اجرایی

پس از پایان مرحله طراحی، امضای مشتری و تأیید دفترچه طراحی، همچنین پس از انعقاد قرارداد اجرایی، دفترچه طراحی و به خصوص فایل‌های CAD به واحد اجرایی ارجاع می‌یابد و طبق وضعیت اسناد و پلان‌ها و محاسبات مربوط، اجرای غرفه آغاز می‌شود. در حین اجرا گزارش مراحل اجرایی تا زمان تحویل غرفه به صورت مکتوب و تصویری به مشتری ارائه می‌شود.

در بسیاری موارد، جهت تسریع در امور، بسیاری از قسمت‌ها و عملیات در کارگاه و به موازات مراحل دیگر که در پروژه در حال انجام است، پیش خواهد رفت. در اینجا نیز این امکان فقط با یک طراحی منسجم و حساب شده (در فاز ۱ و ۲) عملی می‌شود.

در غرفه های دائم قدیمی‌ساز مثل برخی غرفه های مستقر در فرودگاه ها و یا گوشه کنار برخی بازارهای مدرن و یا سنتی، علاوه بر موارد فوق، چکاب غرفه (الکترونیکال، مکانیکال و غیره) در ابتدا انجام می‌شود و سپس مراحل دیگر مطابق با طرح اجرایی صورت خواهد پذیرفت.