طراحی و اجرای تخصصی روف گاردن (بام سبز)

ابتدا برای کسب و کار‌های بزرگ و شناخته شده و یا ارگان‌های دولتی مورد توجه قرار می گرفت به نحوی که کمتر شاهد حضور شرکت‌های کوچک در این فضا بودیم. به مرور زمان و با افزایش میل افراد جامعه به گشت و گذار‌های اینترنتی و رونق گرفتن فروش محصولات و خدمات در این فضا مجموعه‌های کوچکتری نظیر فروشگاه‌های مطرح سطح شهر نیز اقدام به نمودند. و بعد از گذشت مدت زمان اندکی شاهد مجموعه‌های بزرگ و کوچک بسیاری در فضای دیجیتال بودیم. علت استقبال بسیار زیاد صاحیبن مشاغل از عدم محدودیت جغرافیایی و فیزیکی است. به این معنا که شما ‌می‌توانید به وسعت تلاش خود کسب درآمد نمایید.

طراحی و اجرای تخصصی روف گاردن (بام سبز)

طراحی فضای سبز مساله ایی است که قطعا همه تمابل دارند قسمتی از آن را در زندگی داشته باشند. خانه های آپارتمانی شاید این امکان را از ما گرفته باشد تا بتوانیم این قسمت را اجرا کنیم و لذت ببریم؛ اما طراحان معماری و فضای سبز به این نکته توجه کردند و این امکان را فرهم آوردند که در قسمت هایی از منزل بتوانند این امر مهم را پیاده سازی کنند. به طور مثال در پاسیو در تراس در پشت بام

که بحث اصلی ما سخن  از روف گاردن است یعنی پشت بام سبز

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد

تکنولوژی مدرنی که امروزه بر پایه سقف سبز نهاده شده است و بر روی پشت بام ها و تراس ها اجرا می شود، با نام روف گاردن معروف است و به معنای بام باغ یا همان باغ در بام می باشد. طراحی و اجرای تخصصی روف گاردن در واقع خلق فضای سبز بر روی پشت بام است، تا از این طریق طبیعت را در زندگی شهری دخیل کرده و از آن استفاده کنند. بنابراین به هر نوع فضای سبزی که بر روی بام ساخته شود، روف گاردن گفته می شود و شامل مجموعه ای از گیاهان سبز، آبنما، آلاچیق، مبلمان باغی، سایبان، محصولات کشاورزی و سایر امکانات دیگر با توجه به مساحت موجود می باشد.

طراحی و اجرا بام سبز در مشهد

طراحی و اجرای تخصصی روف گاردن به عوامل زیادی بستگی دارد و تا محل اجرای پروژه بازدید نشود این امکان وجود ندارد بشود تخمین اجرا و هزینه را اعلام کرد. شرکت معماری و دکوراسیون داخلی در مشهد کارمانی یکی از شرکت های متخصص در زمینه اجرای پروژه های فضای سبز و ویلا و روف گاردن است.

طراحی و اجرا روف گاردن در مشهد

به این مطلب امتیاز بدهید
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه ها

 1. چقدر خوب که شما در مشهد روف گاردن کار میکنید
  من شرکت های زیادی مراجعه کردم اما تخصصی کار نمی کردند
  عالیه که شما طراحی و نظارت و اجرا رو بصورت تخصصی دارید
  تو مشهد واقعا چنین چیزی نیاز بود
  با شما فردا تماس میگیرم و به دوستان معرفی می کنم

 2. به شدت به دنبال یه طراح و مجری فضای سبز بر روی پشت بام بودم که با شما آشنا شدم
  و از زمانی که با مجموعه شما آشنا شدم خیالم راحت شد
  خلاقیت در کار شما موج میزنه و تعهد و اجرای با کیفیت کاریتون و برخورد بسیار عالی شما در مشهد و حتی در ایران نظیر نداره

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.