10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد

7af1c0808b787365e4560565c0f2e000دکوراسیون داخلی، ترکیبی جذاب و دوست داشتنی از هنر، معماری و مهندسی که می تواند هر فضایی را به چیزی بهتر از آنکه هست بدل کند.

این هنر و دانش، با تکیه بر تسهیل انجام امور روزمره از طریق چیدمان درست و همچنین چشم نوازتر کردن فضای داخلی یک سازه و انتقال حس خوب به ساکنان آن با استفاده درست از هارمونی رنگ ها و متریال سعی در دلنشین تر کردن هر چه بیشتر زندگی روزمره دارد.

در این نوشتار قصد داریم 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد را به شما معرفی کنیم اما پیش از آن، می خواهیم نگاه کنیم به مفاهیم مربوط به آن و همچنین رهنمودهایی برای انتخابی راحت و درست از میان 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد.

اما پیش از آنکه به مفاهیم این هنر و دانش بپردازیم، 3 جایگاه اول 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد را معرفی می کنیم و سپس با ارائه اطلاعاتی کلی پیرامون دکوراسیون داخلی، لیست کامل 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد را تقدیم شما می کنیم.

 

سه جایگاه اول 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد

1- گروه معماری کارمانی

گروه معماری کارمانی با در اختیار داشتن دپارتمان تخصصی دکوراسیون داخلی، یکی از مطمئن ترین گزینه ها برای سپردن طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی سازه شماست.

این گروه، علاوه بر بهره گیری از دانش روز مهندسی و معماری دنیا همواره توجه خاصی به بعد هنری طراحی داشته و روح جاری هنر را می توان در یکایک آثار آن ها یافت کرد.

کارمانی، با کارنامه ای درخشان در تمامی زمینه ها بالاخص دکوراسیون داخلی، انتخابی مطمئن و بدون ریسک برای بخشیدن زیبایی به دکوراسیون سازه شماست.

بدون شک این گروه، جایگاهی غیرقابل انکار در صدر فهرست 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد دارد.

 

وبسایت کارمانی

آدرس روی نقشه

دفتر مشهد: میدان جانباز، برج بین المللی پاژ، ساختمان اداری یک، طبقه 10، واحد 1001

شماره تماس: 051338452988 – 09152439058

 

5 بهترین شرکت معماری و دکوراسیون داخلی

 

2- گروه معماری هزاره

گروه معماری هزاره با سابقه ای چندین ساله در امر دکوراسیون داخلی، یکی دیگر از انتخاب های مطمئن این روزها برای دکوراسیون داخلی در مشهد است.

هزاره با دانش و تسلط کافی به روی تمامی سبک های دکوراسیون داخلی، حتی سبک های کمتر شناخته شده، توانایی اجرای هر سبکی را در عین آفرینش هامونی جنس و رنگ در سازه شما دارد.

هزاره، هدیه بخش راحتی و زیبایی به سبک زندگی شماست و این دلیل محکمی برای قرار گرفتن در فهرست 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد است.

 

وبسایت گروه معماری هزاره

آدرس روی نقشه

مشهد، بلوار سجاد، تندیس، طبقه دوم واحد 203

شماره تماس: 051338452988 – 09202902590

 

گروه معماری هزاره

 

3- گروه معماری ارج آرک

کارنامه ارج آرک به خودی خود می تواند هر کارفرمایی را برای سپردن دکوراسیون داخلی به آن ها متقاعد سازد. ارج آرک با سابقه کاری در تمامی شاخه های معماری، مخصوصا دکوراسیون داخلی، در ایران و امارات توانسته همواره با ارائه به روزترین تکنیک ها و چیدمان ها در دکوراسیون داخلی، همواره به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه دکوراسیون داخلی انتخاب شود.

سابقه ارج آرک دلیل مستحکمی برای قرار گرفتن این گروه در هر فهرستی از بهترین هاست که البته فهرست 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد نیز از آن مستثنا نیست.

 

وبسایت گروه معماری ارج آرک

آدرس روی نقشه

ایران، خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمدآباد، رضا 29، ساختمان 100

شماره تماس: 09156117210 – 05138448889

 

 

دکوراسیون داخلی دقیقا چیست؟

بر اساس تعریف دیکشنری آکسفور، دکوراسیون داخلی عبارت است از ” هماهنگی هنرمندانه و مهندسی شده برای جلوه دادن به رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیا در یک فضا”.

این تعریف به خودی خود اطلاعات مهمی از یک طراح و مجری دکوراسیون داخلی با عملکرد قابل قبول ارائه می دهد که انتخاب 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد را برای ما روشن تر میکند.

این ویژگی ها عبارتند از:

 

درک هنری: یک شرکت موفق طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، باید دارای دیدی هنرمندانه باشد به نحوی که توانایی شناخت و پیاده سازی هارمونی در ابعاد مختلف دکوراسیون را داشته باشد.

دانش مهندسی: لزوم وجود علم و دانش کافی مهندسی یکی از لازمه های اصلی شرکت های طراحی و دکوراسیون داخلی است.

شناخت رنگ: هرچند این پارامتر را می توان تا حدودی به عنوان زیرشاخه درک هنری برشمرد، اما امروزه و با جزئی تر شدن بیش از پیش علوم، شناخت درست رنگ خود به تنهایی بدل به یکی از عناصر اصلی و جدایی ناپذیر طراحی دکوراسیون داخلی شده است به نحوی که بدون شناخت درست رنگ ها، عملا طراحی و اجرای درست دکوراسیون داخلی ناممکن است.

شناخت فضا: یک شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی موفق باید درک درستی از فضا داشته باشد تا توانایی چیدمان صحیح وسایل و حصول راحتی و حس خوب را داشته باشد. یکی از راه های شناخت درست فضا، فعالیت در دیگر شاخه های معماری و اجرا از جمله ساخت و ساز، نما و … می باشد. بنابراین می توان وجود کارنامه کاری موفق در بخش های مختلف طراحی و اجرا را یکی از پارامترهای اصلی شرکت ها برای قرار گرفتن در لیست 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد برشمرد.

 

با توجه به تعاریف بالا اکنون تاحدودی می توانید با نگاهی به رزومه هر شرکت دریابید که آیا شایسته قرار گرفتن در لیست 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد هستند یا خیر.

بدیهی است که نسبت هر کدام از پارامتر های بالا نسبت به دیگری متفاوت است اما نکته مهم این است که یک شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی موفق باید به اندازه قابل اتکایی توانایی، تبحر و تخصص در هر کدام از آن ها داشته باشد.

“کامل بودن” یکی از اصلی ترین شاخصه های ما برای انتخاب لیست 10 شرکت برتر طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در مشهد بوده و هست.

 

سبک های دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی مانند هر هنر دیگری، مانند دریای بی پایانی است که نمی توان حد و حدودی برای آن قائل شد؛ و به همین علت است که برشمردن تمامی سبک های دکوراسیون داخلی تقریبا کاری غیرممکن است و از حوصله این نوشتار خارج.

اما به طور کلی پرطرفدارترین و شناخته شده ترین سبک های دکوراسیون داخلی عبارتند از:

 

کلاسیک

دکوراسیون داخلی کلاسیک، مبتنی بر طراحی های ماکسیمال و سلطنتی است. این نوع از طراحی که امروزه مولفه های خود را بیش از هر چیز وامدار کاخ های فرانسویست، معمولا با دیوارهای گچبری شده، لوسترهای مجلل، تزئینات خیره کننده و پرده های چشم نواز به دکوراسیون داخلی منزل شما شکوه خاصی می بخشد.

 

دکوراسیون داخلی کلاسیک - کارمانی

 

 

مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن، با تکیه بر سادگی در عین زیبایی یکی از پرطرفدارترین سبک های طراحی در این روزهاست. این سبک، با بهره گیری از خطوط صاف و منظم و رنگ ها و تزئینات ساده، سعی در القای آرامشی توام با طراوت و تازگی دارد.

دکوراسیون داخلی مدرن - کارمانی

 

نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک را می توان تا حدودی ترکیبی از دو سبک مدرن و کلاسیک دانست؛ به نحوی که چه در وسایل و اکسسوری و چه در دیوارها و گچبری ها می توان ردپای هر دو سبک را مشاهده کرد.

در این سبک بیشتر از رنگ های خنثی و مات برای ایجاد هارمونی در فضا استفاده می شود.

دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک - کارمانی

 

حال که بیش از پیش در رابطه با دکوراسیون داخلی و مفاهیم مرتبط با آن اطلاعات دارید، وقت آن است تا با بررسی لیست 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد، علاوه بر حصول اطمینان از چرایی انتخاب های ما، خود نیز دست به انتخاب بزنید.

این شما و این فهرست کامل 10 شرکت برتر طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد:

10برترین شرکت طراح و مجری دکوراسیون داخلی در مشهد

به این مطلب امتیاز بدهید
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *